Forza Horizon 4 ebeveyn denetimi

ScalaNova11

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, arkadaşlar. Steam yaz indirimlerinden Forza Horizon 4 Ultimate Edition versiyonunu aldım. 25. seviyeye kadar geldim fakat hiçbir şekilde araç tasarımlarına, müzayede yerine giremiyorum. İnternetten birçok video izledim, birçok konulara baktım Microsoft sitesinden yaşımı düzelttim, gizlilik ayarlarını herkese açık yaptım, aile ayarlarını yaptım falan birçok çözümü denedim fakat hiçbir şekilde çözüme ulaşamadım.
Lütfen oyunu bilen arkadaşlar veya aynı sorun olup düzelmiş arkadaşlar varsa yazarlarsa çok sevinirim. Bugün sabahtan beri 6 saatimi yedi hata. Çözümü bilen varsa yardım ederseniz çok sevinirim.😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar, arkadaşlar. Steam yaz indirimlerinden Forza Horizon 4 Ultimate Edition versiyonunu aldım. 25. seviyeye kadar geldim fakat hiçbir şekilde araç tasarımlarına, müzayede yerine giremiyorum. İnternetten birçok video izledim, birçok konulara baktım Microsoft sitesinden yaşımı düzelttim, gizlilik ayarlarını herkese açık yaptım, aile ayarlarını yaptım falan birçok çözümü denedim fakat hiçbir şekilde çözüme ulaşamadım.
Lütfen oyunu bilen arkadaşlar veya aynı sorun olup düzelmiş arkadaşlar varsa yazarlarsa çok sevinirim. Bugün sabahtan beri 6 saatimi yedi hata. Çözümü bilen varsa yardım ederseniz çok sevinirim.😊

Aynısını Sea of Thieves oynarken yaşadım yeni Microsoft hesabı açmak zorunda kaldım.

Yaşınızı düzeltmeyi ve aile ayarlarını herkese açık yapmayı zaten denemişsiniz. Hesabınızı direkt olarak aile grubundan çıkarmayı deneyin. Hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girin.

İyi akşamlar. Cevabınız için çok teşekkür ederim. Microsoft sitesinden yaşımı tekrar değiştirip Xbox oturumundan çıkış yaptım tekrar girdim şu anlık girebiliyorum. İleride de böyle devam eder inşallah. Tekrar yorumun için teşekkür ederim. 🙂
Maalesef. Tekrar aynı hatayı vermeye başladı 20 dakika oynadıktan sonra sürekli olarak aynı hatayı veriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı