Forza Horizon 4 Game Pass'de var mı?

Peki bu 6 TL sadece ilk ay için geçerli değil mi?
Evet sadece ilk ay için sonraki aylar 15 lira oluyor. İsterseniz 2. ay iptal edebilirsiniz ama tabii oyunları oynayamayacaksınız ama bence gayet iyi bir anlaşma. Sea of thieves, Gears 5, Metro Exodus, Age of 2 definitive edition, Outer worlds bunun gibi daha çok kaliteli oyunlar var.

Arkadaşlar ne yaparsam yapayım Game Pass alamıyorum. Kartımda para da var ama yok onay hatası, yok işleminizi şuan yapamıyoruz, yok para yetersiz gibi hatalar alıp duruyorum.

Kart belki internete açık değildir?
PassoLİG kartımı internete açtım, müşteri hizmetleri de onayladı fakat hiç bir şekilde alamıyorum GamePass ve çıldırmak üzereyim. Şimdide Ödemenizi işleme alamıyoruz hatasını veriyor.
Evet sadece ilk ay için sonraki aylar 15 lira oluyor. İsterseniz 2. ay iptal edebilirsiniz ama tabii oyunları oynayamayacaksınız ama bence gayet iyi bir anlaşma. Sea of thieves, Gears 5, Metro Exodus, Age of 2 definitive edition, Outer worlds bunun gibi daha çok kaliteli oyunlar var.
Hocam satın aldım Game Passi fakat XBOX Beta üzerinden nedense Game Pass'im gözükmüyor, oyuna girmek istediğim zaman kütüphaneden değil de oyunu aratıp bulduktan sonra girebiliyorum. Sebebi nedir?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı