Forza Horizon 4 Güncelleme Sonrası FPS Düşüklüğü

EgzoZ_FaN

Hectopat
Yer
New Hanover
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Dün Microsoft Store'dan gelen güncellemeyi yaptıktan sonra FPS'im 55-60 civarlarında seyrederken birden 45 FPS'lerde gezmeye başladı nedense. Arkada çalışan programım yok, internetim kötü olduğu için Horizon tekli oynuyorum ancak yine de geçemiyorum sorunun önüne. Aynı şekilde sorun yaşayan var mı aramızda? Sizce güncelleme kaynaklı mı? Dünden bugüne ne değişmiş olabilir? Microsoft Store üzerinden güncellemeyi geri alma gibi bir şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Microsoft Store'dan almıştım. Şu ana kadar güncellemelerin ilk günleri sadece problem yaşadım. Neden ilk günleri FPS stabil değil çözemedim ama diğer günler problem olmadı hiç. Bu arada HDD'ye yüklüyse oyun o yüzden FPS düşüyor. SSD kullanıyorsanız 20-40GB boş yer olması lazım ki stabil okuma alsın. Benim SSD son 40GB kullanmaya başlayınca FPS dalgalanıyordu.

Ben Microsoft Store'dan almıştım. Şu ana kadar güncellemelerin ilk günleri sadece problem yaşadım. Neden ilk günleri FPS stabil değil çözemedim ama diğer günler problem olmadı hiç. Bu arada HDD'ye yüklüyse oyun o yüzden FPS düşüyor. SSD kullanıyorsanız 20-40GB boş yer olması lazım ki stabil okuma alsın. Benim SSD son 40GB kullanmaya başlayınca FPS dalgalanıyordu.
Gerçekten mi😦 Ne kadar saçma bir durum. Şu an 104 GB boş alanım var SSD'mde. O zaman birkaç gün beklemek zorundayım, öyle mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı