Forza Horizon 4 iade edilmeli mi?

Selam arkadaşlar, Forza Horizon 4 Ultimate Edition indirimden yararlanarak satın aldım. Tam karar verememiştim alıp almama konusunda bende en kötü iade ederim düşüncesiyle aldım. Oyunu oynayan hiç arkadaşım yok diyebilirim oynarsam tek başıma oynayacağım, ayrıca daha öncesinde neredeyse hiç yarış oyunu oynamadım. Bu sebeple 80TL paramın çöpe gitme ihtimalinden de korkuyorum, bu konuda sizce ne yapmalıyım uzun saatler oynatacak bir oyunmu fikirlerinizi merak ediyorum.

Öte yandan şu an 20TL fiyata satılan platoon klavye kullanıyorum ve normalde klavye almak için para biriktiriyordum, 70TL param ve iade hakkımın bulunduğu Forza Horizon 4 oyunum mevcut, sizce oyunu iade edip 100TL daha para biriktirip Gamenote-Redragon arasında bir mekanik klavye mi almalıyım yoksa Forza 4 tek başına bile akar, 50-100 saat minimum oynatır ileride de klavye alırım mantığıyla devammı etkmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Hocam demo sürümünü indirip deneyebilirsiniz. Ben kendim beğendim ve aldım. (Bu arada 5TL likler de var niye o kadar para veriyorsunuz😅)

Snopy v5h direksiyon setim bulunuyor aslında daha hiç denemedim hediye gelmişti bir tanıdığımdan belirtmeyi unutmuşum.
Önerilerinizi dikkate alacağım, 1,5 saat deneme hakkım bulunuyor bu süre içerisinde oynarım beğenmezsem veya uzun süre götürmeyeceğini düşünürsem iade ederim o zaman.

Yani hocam bence piyasada eserinin çok üstünde olan 2 oyundan birisi forza. Diğeri de Witcher 3. Ben iade etme derim tek başına gayet güzel oynanır. Ki şunu da eklemek isterim NFS Undercoverdan bu yana yani yaklaşık 13 yıldır yarış oyunu oynamıyorum, klavye ile oynuyorum ve ETS'den de nefret ederim. Bu oyunu tek başına oynayanlar genelde ETS de oynadığı için belirtmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı