Forza Horizon 4 için full save nereden bulunur?

EmirhanAkce

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba iyi günler v1.473.411.0 sürümünü kullanıyorum FH4 için ama eski Save'im gittiği için tekrar başlamak çok sıkıcı geliyor. Elinde Full Save olan varsa atabilir mi? Bütün arabalar açık bir şekilde ya da indirip kullanan atan olursa çok sevinirim, iyi günler.

Forum kurallarından pek haberdar değilim direkt burada paylaşılıp paylaşılamadığını bilmiyorum ama Google'da Forza Horizon 100 yazınca bile bir sürü save dosyası çıkıyor istersen hiç beklemeden öyle yap.

Forum kurallarından pek haberdar değilim direkt burada paylaşılıp paylaşılamadığını bilmiyorum ama Google'da Forza Horizon 100 yazınca bile bir sürü Save dosyası çıkıyor istersen hiç beklemeden öyle yap.

Benim de çok bilgim yok ama kişisel bilgi paylaşmıyoruz hocam denedim bu arada sürümler çakışıyor yine de teşekkürler.

Bu yöntemi uygulamanızı önermem çünkü oyunun çevrimiçi özelliklerinden kalıcı olarak yasaklanma riskiniz mevcut. Zaten oyunda ilerleme göstermek oldukça basit, illegal yöntemlere başvurmanızı tavsiye etmem. Forza Support websitesinde oyunu modlayarak kısa yoldan yüksek miktarlarda kredi, seviye elde etmeniz hem Xbox Live hesabınızın hem de aletinizin kalıcı olarak yasaklanmasına neden olmaktadır yazıyor.

1.png

Yeni konular

Geri
Yukarı