Forza Horizon 4 indirime girer mi?

AkınTR

Centipat
Steam yaz indiriminde Forza Horizon 4 indirimini kaçırdım. Ultimate Edition alacağım fakat indirimde değil. En yakın indirim Cadılar Bayramı indirimi var.
Veya indirimli olarak nereden alabilirim? Steam Forza Horizon 4 Ultimate Edition key.

Dostum site ismi vermem yasak zaten araştırırsan çok kolay bulursun forza 4 ucuz ve orjinalini.

Dostum site ismi vermem yasak zaten araştırırsan çok kolay bulursun forza 4 ucuz ve orjinalini.
Bu tür yerleri tavsiye etmiyorum. Dolandırılma riski çok yüksek. Ve öyle yerlerden alındığında hesapla ilgili bir çok sorun yaşanabiliyor.

Bu tür yerleri tavsiye etmiyorum. Dolandırılma riski çok yüksek. Ve öyle yerlerden alındığında hesapla ilgili bir çok sorun yaşanabiliyor.
Açıkcası ben ordan bir çok hesap aldım ve şuanda arka planda oynuyorum

Steam'de belli indirim zamanları var girer indirime.

Konusu açılmışken, FH5 çıktığı zaman FH4 gibi yerel fiyatlandırmayla mı gelir acaba? Eğer öyle olursa almayı düşünüyorum da.

Konusu açılmışken, FH5 çıktığı zaman FH4 gibi yerel fiyatlandırmayla mı gelir acaba? Eğer öyle olursa almayı düşünüyorum da.
İlk çıktığında gelmez. Belki ileride düşürürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…