Forza Horizon 4 indirme sorunu

Arkadaşlar selam, maalesef PC tarafında Microsoft'un Gamepass için verdiği çabadan aylardır memnun değilim. Çoğu oyunda crash hatası ve optimizasyon bozukluğu, indirirken indirmeyi iptal etmesi ve düşük mb/s indirme yapması gibi birçok sıkıntı yüzünden Gamepass'i iptal ettim ve önermiyorum PC tarafı için biraz daha imkanınız varsa oyunları direk satın almak daha güzel olabilir.
Satın aldım hocam zaten.
Tek disk var ise zaten tek olduğu için direkt indirmeye başlıyor.
Tamam @166770 @Yener K. hocam, eğer 93GB'ı geçerse tekrar yazarım, ne yapacağım bilmiyorum ama.

Son düzenleme:
Yetersiz disk alanı veya diskte bir sıkışma olabilir mi onları kontrol ettiniz mi? Kurulan yerin konumuna ulaşabiliyor musunuz?
İndirmeden önce 190GB vardı hocam, indirmeye başlayınca kendine yer ayırdığı için 100GB kaldı diskte sıkışma derken ne demek istiyorsunuz anlamadım. Nereye kurulduğunu sormadığı için bilmiyorum.

Daha öncesin şu tarzda bir sorun yaşamıştım; Xbox uygulamasını bilgisayarda benim yetkili olmadığım bir alana oyunu kurmaya çalışmış ve bu durum da yetkili olduğum alan ile o kısım arasında kendi anladığım şekilde bir sıkışma olmuş. Yönetici olarak o klasörü açmaya çalıştığım da yetkiniz yok gibi saçma sapan uyarılar aldım o yüzden söylemek istedim.

Daha öncesin şu tarzda bir sorun yaşamıştım; Xbox uygulamasını bilgisayarda benim yetkili olmadığım bir alana oyunu kurmaya çalışmış ve bu durum da yetkili olduğum alan ile o kısım arasında kendi anladığım şekilde bir sıkışma olmuş. Yönetici olarak o klasörü açmaya çalıştığım da yetkiniz yok gibi saçma sapan uyarılar aldım o yüzden söylemek istedim.
Tamam hocam, eğer 93GB alanı geçerse konudaki herkesi etiketleyip durumu bildiririm.

Geri
Yukarı