Forza Horizon 4 kaç GB?

Merhaba ben dün akşam saat 8 sularında canım çok sıkıldı ve yeni bir oyun oynamak istedi ve aklıma Forza Horizon 4 geldi ilk önce internette baktım, fiyatlar yüksekti bir de mağazaya baktım ve almaktan vazgeçtim. Tam PC'yi kapatacakken Forza'ın ana sayfasında kendi kendine oyunun indiğini gördüm, başta demo zannettim ama demonun 30GB olduğunu bildiğim için şaşırdım. Oyun yükleniyor ama ort. 10 saniyede bir yükleme duruyordu, bende mouse üstüne ağırlık bıraktım ve oyun her durduğunda mouse başlat tuşuna basıyorum ve bu sayede oyun iniyordu. Bende saat 12 gibi uyudum, sabah saat 7'de kalktım ve yükleme hala devam ediyordu çünkü internetten baktığımda oyun 73GB olarak gözüküyordu ancak benim PC 178 GB indirmişti ve ek paketleri indiriyor sandım ve yüklemeyi durdurdum. Ve arama çubuğuna Forza yazdım bir tane uygulama çıktı üstünde Forza Horizon 4 yazıyordu ama logosu yoktu uygulamayı başlattım hiçbir şey olmadı, sonra mağazaya geri döndüm ve tekrardan başlattım ve yeniden başladı, sözüm o ki ben burada boşuna mı uğraşıyorum yoksa bu oyun 200GB falan mi? Not: 178'den devam etmedi.

Geri
Yukarı