Forza Horizon 4/5 masaüstülük ekran görüntüleri

Sonuncusu daha belirgin olsa da diğerlerinin gerçek olmadığını anlamak gerçekten zor. Sanki reklamdan bir parça gibi. Önerdiğiniz ayarlar var mı?
Hocam ultra ayarlarda istenilen görüntü elde edilebiliyor. Sisteminiz yeterliyse; ultra ayarlara alarak ve fotoğraf modunda biraz ayarlamalar yaparak, gayet güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.
(Ek olarak ben Photoshop ile düzenlemeler yaptığımı belirteyim.)
Hocam bu fotoğrafta sanki piksellerde sıkıntı varmış gibi, bu bir sorun mu yoksa normal mi ? Çünkü bende de oluyor böyle.
AMD ekran kartlarında çoğu oyunda karşılaştığım bir sorundur. Ne yazık ki çözümü olmayan pikselleşme sorunu çok sinir bozucu bir durum.

Hocam ultra ayarlarda istenilen görüntü elde edilebiliyor. Sisteminiz yeterliyse; ultra ayarlara alarak ve fotoğraf modunda biraz ayarlamalar yaparak, gayet güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

AMD ekran kartlarında çoğu oyunda karşılaştığım bir sorundur. Ne yazık ki çözümü olmayan pikselleşme sorunu çok sinir bozucu bir durum.
Ben 1660Super kullanıyorum yine karşılaşıyorum.

RX 570 var. Sanırım ultrada oynuyorum ancak anti aliasing falan maksimumda değildir. Görüntü kalitesinden şikayetçi değilim zaten, sadece fotoğraf modundaki ayarları sordum. Ne bileyim beşgen altıgen takip modu vardı mesela, ne işe yaradıklarını bilmediğim vs. onları.

Taze çıktı buyrun :D :
mercury-1.jpg

mercury-2.jpg

mercury-3.jpg

mercury-4.jpg

mercury-5.jpg

volva850.jpg

volva850-2.jpg

volva850-3.jpg

Son düzenleme:
RX 570 var. Sanırım ultrada oynuyorum ancak anti aliasing falan maksimumda değildir. Görüntü kalitesinden şikayetçi değilim zaten, sadece fotoğraf modundaki ayarları sordum. Ne bileyim beşgen altıgen takip modu vardı mesela, ne işe yaradıklarını bilmediğim vs. onları.
Pardon, benim hatam. Yanlış cevaplamışım. Fotoğraf ayarlarımı genelde göz zevkime göre anlık olarak ayarlıyorum. Gerçekten sabit bir ayar kullanmıyorum. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı