Forza Horizon 4 Online Sıkıntısı

ŞişkoKishou

Hectopat
Merhabalar, Forza Horizon 4 online bağlanmıyor hata veriyor, Attığım ss'den bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 312.png
    312.png
    30,3 KB · Görüntüleme: 198
Merhabalar, Forza Horizon 4 online bağlanmıyor hata veriyor, Attığım ss'den bakabilirsiniz.
Komut istemi yönetici olarak çalıştır, yazıklarımı adım adım uygula.

netsh interface Teredo set state disable

Yeniden başlatma sonrası
netsh interface Teredo set state type=default

netsh interface Teredo show state Teredo=Parameter

Netsh Int Teredo Set State Enterpriseclient

netsh interface Teredo set state servername=teredo.remlab.net

Bağlantıyı kontrol etmek için;

netsh interface Teredo set state type=default
Direk kopyala yapıştır.

Windows 10 kullanıyorum. Sorunu dün itibariyle bir kodu değişerek ve bayağı bi deneyerek çözdüm. Benim gibi her yolu deneyip sorunu çözülmemiş arkadaşlar anlatacaklarımı sırası ile yapsın umarım sorunları çözülür.

Öncelikle komut istemini yönetici olarak açıyoruz.
Aşağıda ki 4 kodu sırası ile çalıştırıyoruz burdaki amacımız IP'yi bizim belirlememiz.

netsh interface Teredo set state disable // Bu kodu yazdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. netsh interface teredo set state type=enterpriseclient netsh interface Teredo set state servername=win10.ipv6.microsoft.com netsh interface Teredo show state

Not:Eğer bunları yaptınız ve yine olmadıysa bu kodu deneyin.

netsh interface Teredo set state servername=win10.ipv6.com

Son olarak netsh interface Teredo show state kodunu yazdığınızda görüntü aşağıdaki gibi olmalıdır.

Eki Görüntüle 335637
Yaptım oldu. Teşşekür ederim herkese.

Dosya Ekleri

• 221.png
    221.png
    3,9 KB · Görüntüleme: 171
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı