Forza Horizon 4 PS4'te neden yok?

Abi aşırı saçma yapmışlar Minecraft Dungeons açılırken gözümüze soka soka Xbox Game studios diye açılıyor ama bir Forza Horizon'u getiremediler ya.

İyi de Minecraft sonradan satın alındı Mojang'ın Microsoft yapmadı oyunu. Forza ayrı Microsoft yaptı Sony nasıl Gran Turismo'yu PC'ye vermiyorsa o da Forza'yı vermiyor. Windows' Microsoft'un ürünü olmasa PC'ye de getirmezlerdi.

malesef ps4'de forza horizon yok. sana önerim xbox almandır çünkü gamepass'de forza'nın tüm oyunları vb. var başka oyunlarda alabilirsin. Ben xbox one x kullanıyorum 3 aydır çok memmunum
Neden bir oyun için Xbox alsın ki, PS kullandığım için demiyorum ama PS plus game pass'den çok daha iyi, sadece forza için Xbox alınmaz, hatta bence şu anda Xbox'ın yeni çıkan konsolları dışında kalan hiçbir konsol alınmaz. Ama tabi bu dediklerimi exculuve oyunlar için diyorum yoksa forza oynamak için, yada online oyunlar için alınabilir.

Abi aşırı saçma yapmışlar Minecraft Dungeons açılırken gözümüze soka soka Xbox Game studios diye açılıyor ama bir Forza Horizon'u getiremediler ya.
Çünkü Minecraft Dünya'nın en çok satan oyunu, ve Microsoft bu oyundan deliler gibi para kazandı, bu sebeplede dungeons PS ye de çıktı.

Geri
Yukarı