Forza Horizon 4 Steam versiyonu ne zaman düzelir?

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Buglar, performans düşüşleri, ara sahne takılmalı bunlar tamamen ne zaman düzelir? Oyunu haftaya veya ondan sonraki haftaya almak istiyorum Steam'den.

Buglar, performans düşüşleri, ara sahne takılmalı bunlar tamamen ne zaman düzelir? Oyunu haftaya veya ondan sonraki haftaya almak istiyorum Steam'den.
Belki fiyat artabilir bence bu fiyattayken kaçırma ben oynuyorum öyle aşırı rahatsız etmiyor şuanlık.

Hocam alacağım orası kesin ama açılmama sıkıntısı varmış. Dışarı çıksam karta para yatırıp alacağım :D
Ben bir sıkıntı yaşamadan oynuyorum High ayarlarda 120 110 fps alıyorum tabi ara sahnelerde bir anda 30 a çakıyor ama onun haricinde bir problem yok :).

Ben bir sıkıntı yaşamadan oynuyorum High ayarlarda 120 110 fps alıyorum tabi ara sahnelerde bir anda 30 a çakıyor ama onun haricinde bir problem yok :).
Sisteminiz nedir hocam ? Ben RX 580 8 GB ile ekstrem ayarlarda oynamayı planlıyorum. Microsft versiyonun da 60 üzeri alabiliyorlar umarım Steam de böyle olur.

Sisteminiz nedir hocam ? Ben RX 580 8 GB ile ekstrem ayarlarda oynamayı planlıyorum. Microsft versiyonun da 60 üzeri alabiliyorlar umarım Steam de böyle olur.
Ryzen 5 2600X
MSI B450M GAMING PLUS MAX
MSI GTX1650 Super Gaming X
Corsair Vengeance 16GB (8X2) 3000Mhz
FSP 550W ACHB Serisi
MSI MAG Forge 100R

Ultraya dediğim gibi çekmedim High ayarlarda bu değerleri gördüm en düşük 95 falan.

Ryzen 5 2600X
MSI B450M GAMING PLUS MAX
MSI GTX1650 Super Gaming X
Corsair Vengeance 16GB (8X2) 3000Mhz
FSP 550W ACHB Serisi
MSI MAG Forge 100R

Ultraya dediğim gibi çekmedim High ayarlarda bu değerleri gördüm en düşük 95 falan.
Demo'da baktım her şey en yüksek ekstrem ayarlarda çok akıcı oynadım. Umarım Steam'de aynı performansı alırım.

Demo'da baktım her şey en yüksek ekstrem ayarlarda çok akıcı oynadım. Umarım Steam'de aynı performansı alırım.
Steamde genel olarak bir sorun var ama çözeceklerdir diye düşünüyorum microsoft sonuçta böyle bırakmazlar.

Geri
Yukarı