Forza Horizon 4 tam ekranda mouse görünmüyor

emre demek

Femtopat
Daha fazla  
RAM
XPG Gammıx D30
SSD veya HDD modeli
Adata Legend 710
Ekran kartı
ASUS Dual AMD Radeon RX 6600
Anakart
ASUS B-450 MK-2
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500
Arkadaşlar merhaba cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi Windows 11 Pro PC'mde Steam'den yüklediğim Forza Horizon 4 oyununda tam ekrana alınca oyun menülerinde mouse imleci gözükmüyor. Mouse hareket edilebiliyor sol tıklama falan çalışıyor lakin menülerde mouse gözükmediği için menü içi kullanımda menüler arası geçiş yapmakta zorlanıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi Windows 11 Pro PC'mde Steam'den yüklediğim Forza Horizon 4 oyununda tam ekrana alınca oyun menülerinde mouse imleci gözükmüyor. Mouse hareket edilebiliyor sol tıklama falan çalışıyor lakin menülerde mouse gözükmediği için menü içi kullanımda menüler arası geçiş yapmakta zorlanıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Alakasız olabilir fakat dosya doğrulama yapın.

Defalarca doğrulama yaptım ama sonuç değişmedi. Sonra birkaç oyunda daha yaptı ara ara. Format attım yeniden kurdum temiz bir şekilde sorun yine devam etmekte.

Geri
Yukarı