Forza Horizon 4 yayınlandı. Ne düşünüyorsunuz?

Microsoft üzerinden satın alıp XBOX ile entegre ederek yine XBOX üzerinden kullanıyorsun. Yani bu Bilgisayar için değil. Sadece satın almaya yardım amaçlı yapılmış.
Hayır. Sea of Thieves'i 2 ay boyunca Game Pass ile bilgisayarda oynadım ve incelemesini yaptım.
Xbox'ta 110 kadar oyun varken burada 20 kadar oyun var bunu belirteyim.

Hayır. Sea of Thieves'i 2 ay boyunca Game Pass ile bilgisayarda oynadım ve incelemesini yaptım.
Xbox'ta 110 kadar oyun varken burada 20 kadar oyun var bunu belirteyim.
Bunu bilmiyordum açıkçası. Belirttiğiniz ve yanlışı düzelttiğiniz için teşekkür ederim.

Bunu bilmiyordum açıkçası. Belirttiğiniz ve yanlışı düzelttiğiniz için teşekkür ederim.
Rica ederim. 20 kadar oyun olması zaten konsol ile olan ayrıcalığını belirtiyor fakat konsoldan alınan Game Pass'in bilgisayarda veya tam tersi olarak kullanılıp kullanılmadığını bilmiyorum.

O kampanyayı bende gördüm ama... Emin misin dostum? Eğer oluyorsa harika bi' haber!
EDİT: Denedim ve işe yaradı.

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    98,8 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
O kampanyayı bende gördüm ama... Emin misin dostum? Eğer oluyorsa harika bi' haber!
EDİT: Denedim ve işe yaradı.
2 ay öyle oynadım. 1 TL olması müthiş bir şey. Bu arada gerçekten işe yaradı değil mi? Görselle birlikte durunca dalga geçiyormuş gibi gözüktü.

Ben içinde bulunan arabaların listesine ulaşamadım. Aranızda ona ulaşabilen var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…