Çözüldü Forza Horizon 4 Yükleme Ekranında Donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Megadad

Hectopat
Merhaba, ekran kartımı yeni değiştirdim ve sürücüleri kurdum, ancak Forza Horizon 4’e girdiğimde yükleme ekranı 60 FPS başlıyor ardından 1, 2, 0 gibi değerlere geliyor ve tekrar 60'a çıkıyor. Böyle devam ettikten sonra da gri ekran verip atıyor. Nasıl çözebilirim? Sistemim: i5-4460, RX 570 4 GB, 8 GB RAM, High Power 80+ güç kaynağı.

Anladığım kadarıyla oyun açılmadan kapanıyor, aynı sorun bende de vardı. Oyuna girerken MSI Afterburner ve RivaTuner'ı kapayıp deneyin. Eğer buysa çözülecektir.

Anladığım kadarıyla oyun açılmadan kapanıyor, aynı sorun bende de vardı. Oyuna girerken MSI Afterburner ve RivaTuner'ı kapayıp deneyin. Eğer buysa çözülecektir.
Teşekkürler driver'ı 18.10.2'ye güncelleyince sorun çözüldü.

Çözüm
Ben de yükleme ekranın da donuyor. Yarım saat falan bekledim ona rağmen açılmıyor. R nasıl çözülecek bu ya?

Arkadaşlar sorunu çözdüm oyunu silip yükleyin daha sonra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyin olacaktır çok kolay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…