Forza Horizon 4'te içerikler geri gelir mi?

Gercekten mi cok uzuldum yaklasik 2000 arabam 1 milyar param vardı. Ama bi sitede baglanabilcegini söylüyor.
Valla hocam ben de ilk steame geldiğinde bir heyecanla aldım girdim ama bir baktım ki gelmiyor. İnternetin altını üstüne getirdim gene bulamadım çözümü olmuyor ne yazık ki.

Vallahi hocam ben de ilk Steam'e geldiğinde bir heyecanla aldım girdim ama bir baktım ki gelmiyor. İnternetin altını üstüne getirdim gene bulamadım çözümü olmuyor ne yazık ki.

Iade etsem mi acaba? Game Pass alip.
Valla hocam ben de ilk steame geldiğinde bir heyecanla aldım girdim ama bir baktım ki gelmiyor. İnternetin altını üstüne getirdim gene bulamadım çözümü olmuyor ne yazık ki.
Peki steamda baslayip devam edersem microsoft hesabimla diger arabalarimi gamepass ile kullabilir miiyin?

Son düzenleme:
Microsoft Store'deki kayıt dosyanızı hiçbir şekilde Steam'da kullanmazsınız. Forza Horizon 4'te de böyle Forza Horizon 5'te de. Eski kayıt dosyanızla oynamaya devam etmek istiyorsanız oyunu Steam'dan oynamayın. Microsoft bu politikayı kasıtlı olarak uyguluyor, kendi platformunun oyuncu kaybetmesini önleyebilmek için.

Microsoft Store'deki kayıt dosyanızı hiçbir şekilde Steam'da kullanmazsınız. Forza Horizon 4'te de böyle Forza Horizon 5'te de. Eski kayıt dosyanızla oynamaya devam etmek istiyorsanız oyunu Steam'dan oynamayın. Microsoft bu politikayı kasıtlı olarak uyguluyor, kendi platformunun oyuncu kaybetmesini önleyebilmek için.
Sizce napayım 1 milyar para ve 2000 araba

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı