Forza Horizon 4'u Windows Store Dışında Bir Yerden Almak

Berke Tümay

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Forza Horizon 4 almak istiyorum fakat Windows Store Windows'u güncellemediğim için açılmıyor. Güncelleyemem de, bilgisayar bozuluyor. Acaba bu oyunu satın alıp başka nereden yükleyebilirim Windows Store dışında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon 4 sahibiyim. Oyunu Windows Store harici bir platformdan indiremez, yükleyemez ve key aktive edemezsiniz. Güncellemeleri komple iptal ettiğinizi düşünüyorum bu yüzden Store açılmıyor sizde. Windows orijinal ise key mevcuttur, yedek alıp yeni Windows kurun ve Store kullanma imkanı elde edin. Windows korsan ise yaptığınız işlemleri tekrar yapın fakat güncellemeleri kapatmayın. Ultimate Edition almayı tavsiye etmiyorum. Ben Ultimate Edition sahibiyim, fakat oyunda yine birçok araç ücretli.

Hayır Windows'um orijinal fakat Windows maalesef ki güncelleyemediğim için alamıyorum tekrardan cevaplarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı