Forza Horizon 5 disk değiştirirken Administrator yetkisi hatası

sinanzng

Femtopat
Daha fazla  
1706037220589.png

Hard diskten SSD'ye Forza'yı atoyordum ve bu çıktı. 1 saattir düzeltemiyorum. sayfayı kapatırsam 1 saat yine Forza'nın aktarımını beklemek zorunda kalacağım sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2094469

Hard diskten SSD'ye Forza'yı atoyordum ve bu çıktı. 1 saattir düzeltemiyorum. sayfayı kapatırsam 1 saat yine Forza'nın aktarımını beklemek zorunda kalacağım sanırım.
Xbox uygulamasında yok mu seçenek? Disk değiştir falan diye? (Xbox'tan hiç oyun almadım mantık yürütmeye çalışıyorum kusura bakmayın.)

Eki Görüntüle 2094469

Xbox uygulamasında Forza Horizon oyununun ayarlarında Dosyalar sekmesinde Sürücü Değiştir diye bir yer var oradan mı yapıyorsunuz ?

Xbox uygulamasında yok mu seçenek? Disk değiştir falan diye? (Xbox'tan hiç oyun almadım mantık yürütmeye çalışıyorum kusura bakmayın.)
Ben de var Xbox App ve dediğiniz seçenek mevcut ama kurulu bir oyunun kurulum klasörünü ya da kurulu diskini değiştirmedim hiç. Ama değiştirdikten sonra çalışması lazım.

Ben de var Xbox App ve dediğiniz seçenek mevcut ama kurulu bir oyunun kurulum klasörünü ya da kurulu diskini değiştirmedim hiç. Ama olması lazım.
Zaten bilmiyorum uygulamayı. Belki görmemiştir seçenek vardır da görsün diye. Bende bilmiyodum böyle bir seçenek olduğunu.

Geri
Yukarı