Çözüldü Forza Horizon 5 inmediği hâlde 122 GB kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ThunderEkmegi53

Hectopat
Daha fazla  
Forza Horizon 5 indiriyordum indirmeyi durdurdum sonra geri geldiğimde indirme gitmişti bir daha yükle deyince alan olmadığı için yüklemiyor önceki indirmenin yerini silmemiş ne yapacağım?

Çözüm
Kardeşim giriyorsun Windowsapps dosyasına büyük ihtimalle izin vermeyecek o yüzden
bu sitede aşşağı inip regedit dosyası var add take ownership to context menu.reg yazan onu indir sonra çalıştır daha sonra windowsapps klasörüne sağ tık yapıp take ownership de cmd açılacak o bitince içine gir. MSIXVC diye dosya var ordaki 100gb lık dosyayı sil bitti.
Kardeşim giriyorsun Windowsapps dosyasına büyük ihtimalle izin vermeyecek o yüzden
bu sitede aşşağı inip regedit dosyası var add take ownership to context menu.reg yazan onu indir sonra çalıştır daha sonra windowsapps klasörüne sağ tık yapıp take ownership de cmd açılacak o bitince içine gir. MSIXVC diye dosya var ordaki 100gb lık dosyayı sil bitti.

Çözüm
Kardeşim giriyorsun windowsapps dosyasına büyük ihtimalle izin vermeyecek o yüzden.
Bu sitede aşağı inip regedit dosyası var add take ownership to context menu. Reg yazan onu indir sonra çalıştır daha sonra windowsapps klasörüne sağ tık yapıp take ownership de CMD açılacak o bitince içine gir. Msıxvc diye dosya var oradaki 100GB'lık dosyayı sil bitti.

O dosya boş gösteriyor yetkim olmadığından herhalde deneyeceğim şimdi.

Söylediklerini yaptım fakat olmadı videolu anlatımı yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı