Forza Horizon 5 kara borsa arabaları

ugursda1231

Hectopat
Merhaba Forza Horizon 5 de kara borsa arabaları söyler misiniz? Yani ucuza alıp pahalıya satacağım arabalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir dünya yok. Ucuza alınsa herkes alır. Hızlı satılan araçları alabildiğin kadar ucuza alıp yüksek fiyattan satman gerek.

Avrupa'da öyle zaten herkes zengin orada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir dünya yok. Ucuza alınsa herkes alır. Hızlı satılan araçları alabildiğin kadar ucuza alıp yüksek fiyattan satman gerek.

Ama çoğusu kalitesiz yapıyor gittikçe öyle iznelimlerime kapıldım.

Müzayede de bazen geç saatlerde zengin oyuncular sağolsunlar ucuza satıyor. Tabi oyuncular teklifi yükseltiyor ama bazen güzel araba düşüyor.

Italdesign Zerouno ile 4 milyon civarı kâr ettim.
Arabaların ortalama satış fiyatlarını bilirsen her türlü para kazanırsın.
Olay şu, kimisi müzayedeyi düşük fiyattan başlatıyor. Mesela bu Zerouno, ortalama 6-7 milyon CR'ye satılıyor. Birisi arabayı 1 milyon CR'den satışa koyuyor. Ben de 2,5 milyon CR'ye alıyorum. Sonuçta satış bedelini çıkarınca 4 milyon CR civarı kârım oluyor.

Sanırım aracı piyasanın çok altına koyanların amacı da rekabet olması. Şimdi ben bu aracı 1 milyona gördüm, teklif verdim. Başkası da gördü, o da teklif verdi. İkimiz inatlaşacağız diye düşünüyorlar sanırım.

Ve, müzayedeyi sıkı takip et. Böyle ucuza araç gördüğünde, 1 kere teklif ver ve bırak.
Tekliflerim ekranına gel, "Yakında bitiyor" yazısını görünce 45-50 saniye tut. 50 saniye sonunda hemen teklif ver.

işte aradığım yorum forza horizon 4de bu yolla deli para kasmıştım

Aventador ve Supra gibi popüler arabaları alıp üzerlerine saçma modifiyeler uygulayın ve popüler desenlerden koyun(F&F çok iş görüyor) ardından müzayede evinde araca fahiş fiyat etiketi koyun, illaki alacak bir çocuk çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…