Forza Horizon 5 oyun içinde çöküyor

CryDrivo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Sorunum başlıktaki gibi basit Forza Horizon 5 oyun içinde yaklaşık 10-15 dakika oynadıktan sonra aniden kapanıyor. Daha önce açılan konulara çok az göz gezdirdim ama yararlı olabilecek bir şey bulamadım.

Yaklaşık 4-5 ay önce sıkıntısız oynuyordum. Ekran görüntüsü alıp, ekran kaydı yapabiliyordum. Alt+Tab kullanımında da sıkıntı yoktu. Sistemde MSI Afterburner dahi yüklüydü. Bu sorun çok farklı bir şey basit bir şekilde Windows güncelle, ekran kartı sürücüsünü güncelle vs. ile çözülmüyor. Çünkü zamanında da başıma gelmişti ve en son güncellemeleri yapmama rağmen düzelmemişti. Bir gün ne olduysa çökme sorunu bitti ancak aradan birkaç ay geçti ve tekrar oynamak istiyorum. Gel gelelim bu sorun yine çıktı.

Forza fix kullanmak istemiyorum, ben niye para verdiğim bir oyunu oynarken ekran görüntüsü alıp, video kayıt alamayayım ki boşuna mı para veriyorum.
En garip gelen çözümlerden biri Windows kullanıcı adıydı. Değiştirmekle uğraşmadım anlayan varsa şu an bilgisayarda kullanıcı adım "ccta1" olarak gözüküyor. Ama kullanıcı adı ile ilgili bir sorun olsa daha önce rahat oynamama izin vermezdi.

Bu sorunun çözümüyle ilgili bir önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı