Forza Horizon 5 Standard Edition alınıp DLC'leri sonradan alınsa ne olur?

Tamam işte her ay para vermek istemiyorum 30TL 30TL. Üst paket indirimlerde indirime girer mi? Girerse en yakın indirim ne zaman?

22-24 Kasım da kara cuma indirimi başlıyor. Fakat oyun yeni çıktığı için büyük bir indirime girmez. Hem o kadar para vermek gerçekten yazık olur. 300 TL'ye bir sürü oyun alınabilir ve bunun için de Forza Horizon 4 de alınır. 46 TL oluyor indirimler de. Belki de daha da düşecek. Son çıkan oyun ile arasında pek fark yok. O yüzden beşinci oyun iyi bir indirime girene kadar dört ile takıl derim.

22-24 Kasım da kara cuma indirimi başlıyor. Fakat oyun yeni çıktığı için büyük bir indirime girmez. Hem o kadar para vermek gerçekten yazık olur. 300 TL'ye bir sürü oyun alınabilir ve bunun için de Forza Horizon 4 de alınır. 46 TL oluyor indirimler de. Belki de daha da düşecek. Son çıkan oyun ile arasında pek fark yok. O yüzden beşinci oyun iyi bir indirime girene kadar dört ile takıl derim.

Bende Forza Horizon 4 var zaten. Bitti oyun. Yapacağım bir şey kalmadı. Bir sürü oyun demişsiniz büyük ihtimalle hepsi bende vardır :D buyurun profilim: Steam Community :: EfeKaanOlmezz

Gördüğüm kadarıyla Hades, Dead Cells gibi oyunlar yok. Peki, siz bilirsiniz. Benim de 253 oyunum olmasına rağmen, eksik çok. Her çeşit oyun oynuyorum belki de bu yüzdendir. Total War son çıkan oyunları ve Generation Zero, We Happy Few gibi oyunlar eksik hesabımda.

Gördüğüm kadarıyla hades, Dead Cells gibi oyunlar yok. Peki, siz bilirsiniz. Benim de 253 oyunum olmasına rağmen, eksik çok. Her çeşit oyun oynuyorum belki de bu yüzdendir. Total War son çıkan oyunları ve generation Zero, we happy few gibi oyunlar eksik hesabımda.

Hades ve Dead Cells'i arkadaşımın hesabında oynadım. O tür oyunları çok sevmediğim için almadım zaten.

Bende Forza Horizon 4 var zaten. Bitti oyun. Yapacağım bir şey kalmadı. Bir sürü oyun demişsiniz büyük ihtimalle hepsi bende vardır :D buyurun profilim: Steam Community :: EfeKaanOlmezz
300 tl'ye death stranding ve re2-re3 alınabilir ve sadece belki de yeni nesil denilebilecek oyunlardan küçük bir örnek. Dostum profilinde çok fazla bir şey yok ki? Forza aşığıysan (ki değilsin sanırım 60 saatin var) standard ile başla ama daha sonra dlc'ler ile birlikte daha pahalıya gelir.

300 TL'ye Death Stranding ve RE2-RE3 alınabilir ve sadece belki de yeni nesil denilebilecek oyunlardan küçük bir örnek. Dostum profilinde çok fazla bir şey yok ki? Forza aşığıysan (ki değilsin sanırım 60 saatin var) standard ile başla ama daha sonra DLC'ler ile birlikte daha pahalıya gelir.

Ben ilgimi çeken oyunları alıyorum. RE2 RE3 Death Stranding gibi oyunlar ilgimi çekmiyor.

Bakıyorum ben 4 ile 5 arasında öyle göze çarpan bir fark göremiyorum. NFS Heat'deki araç body düzenlemesi bundan kat ve kat daha iyi mesela. Resmen Süreyya hanımın değişimi muhabbetine dönmüş bence. Zaten 4 bir türlü uyum sağlayamadı Steam versiyonda. Optimizasyon leşti. Bana sorarsanız alınmaz bir oyun. Daha iyi oyunlar için beklenebilir.

Geri
Yukarı