Çözüldü Forza Horizon 5 VCRUNTİME140_1.dll bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

El Topalo

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım dün Forza Horizon 5 yükledim gayet sorunsuz bir şekilde ancak oyuna her girmeye çalıştığımda bu hatayı aldım. Bunun için birkaç yere baktım System32 klasöründe VCRUNTİME140_1.dll dosyası oluyormuş bende o yok. Microsoft Visual'ı Microsoft'un kendi sitesinden hem 32 Bit hem de 64 Bit yükledim ancak gene olmadı. Bunun çözümü nedir? Ve birkaç gün önce de bilgisayarı dosyalarım silinmeyecek şekilde formatlamıştım. Windows 10'u 20H2'ye güncellemeden önce Forza Horizon 4'ü gayet güzel oynuyordum ancak güncelledikten sonra onda da bu hatayı almıştım.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.11.12 - 15.47.09.30.png
    Desktop Screenshot 2021.11.12 - 15.47.09.30.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 136
Çözüm
Yanlış bilgi
Hocalarım dün Forza Horizon 5 yükledim gayet sorunsuz bir şekilde ancak oyuna her girmeye çalıştığımda bu hatayı aldım. Bunun için birkaç yere baktım System32 klasöründe VCRUNTİME140_1.dll dosyası oluyormuş bende o yok. Microsoft Visual'ı Microsoft'un kendi sitesinden hem 32 Bit hem de 64 Bit yükledim ancak gene olmadı. Bunun çözümü nedir? Ve birkaç gün önce de bilgisayarı dosyalarım silinmeyecek şekilde formatlamıştım. Windows 10'u 20H2'ye güncellemeden önce Forza Horizon 4'ü gayet güzel oynuyordum ancak güncelledikten sonra onda da bu hatayı almıştım.

Hocam direk Google üzerinden "VCRUNTİME140_1.dll indir" diye aratın sonra herhangi bir siteden o DLL'yi indirip oyunun kurulu olduğu yere atar mısınız? Bir deneyin.

Artı -3 Eksi
Elle DLL dosyası atmayı tavsiye etmiyoruz.

Sorununuz çözüldü mü hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı