Forza Horizon 5 vs 4

Bütçe varsa tabii ki de Forza 5 fakat arkadaşımda var Forza 4 oda aşırı gerçekçi bir oyun YouTube üzerinden farklarını izleyebilirsiniz. (Forza Horizon 5 vs 4 yazarak)

Dediğinize katılmıyorum Forza 4'te çok güzel bir oyun böyle ön yargılı yaklasmamalısınız.
Yok değil hocam ben yıllardır oynadım kar yağdığı zaman oyuna girmek istemiyorum fakat 5 öyle değil o iç açıcı grafikleri gayet güzel arabaları ve her gün yenileri ekleniyor hikayesi falan 4'den daha güzel bana göre tabii.

P2W ilk başta ne alaka? Zaten oyunda para satın almak yok sadece DLC var oda P2W değil zaten. Ayrıca 5 genel olarak daha iyi bir oyun 4'e göre tek kötü yanı haritası. Sanki arabistan da oynuyormuş havası veriyor Full çöl. 4'ün haritası bana göre daha güzel. Onun dışında tamamen 5 daha iyi.

Bütçe varsa tabii ki de Forza 5 fakat arkadaşımda var Forza 4 oda aşırı gerçekçi bir oyun YouTube üzerinden farklarını izleyebilirsiniz. (Forza Horizon 5 vs 4 yazarak)

Yok değil hocam ben yıllardır oynadım kar yağdığı zaman oyuna girmek istemiyorum fakat 5 öyle değil o iç açıcı grafikleri gayet güzel arabaları ve her gün yenileri ekleniyor hikayesi falan 4'ten daha güzel bana göre tabii.

P2W ilk başta ne alaka? Zaten oyunda para satın almak yok sadece DLC var oda P2W değil zaten. Ayrıca 5 genel olarak daha iyi bir oyun 4'e göre tek kötü yanı haritası. Sanki arabistan da oynuyormuş havası veriyor Full çöl. 4'ün haritası bana göre daha güzel. Onun dışında tamamen 5 daha iyi.

Eyvallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı