Forza Horizon 5 vs GTA 5

recep668899

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
sessiz suikastçilik
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
MICRON 2210 512 GB SSD
Ekran kartı
RTX 3060 6 GB
İşlemci
R5 5600H
Bunlardan birini alacağım ama karar veremedim. Forza Horizon 5, Grand Theft Auto 5 Sizce hangisi?

Forza Horizon yarış oyunuydu hatırladığım kadarıyla ama GTA V açık dünya oyunu. Bence GTA V, çünkü GTA V'de daha serbest olacaksın. Kısaca örnek vermek gerekirse.

Bunlardan birini alacağım ama karar veremedim. Forza Horizon 5, Grand Theft Auto 5 Sizce hangisi?
Arkadaşlarınız varsa GTA5 alın. Online modu sarıyor diyorlar. Online mode'u arkadaşlarla oynamak nasip olmadı. Oyun mevcut ancak diğer kısım eksik.
Forza Horizon kafa dağıtmalık bir oyun.

Arkadaşlarınız varsa GTA 5 alın. Online modu sarıyor diyorlar. Online Mode'u arkadaşlarla oynamak nasip olmadı. Oyun mevcut ancak diğer kısım eksik.
Forza Horizon kafa dağıtmalık bir oyun.

Arkadaşım yok hocam herhalde Forza alacağız.

Bunlardan birini alacağım ama karar veremedim. Forza Horizon 5, Grand Theft Auto 5 sizce hangisi?

Yani 8 GB RAM biraz az. Forza'ya göre. GTA 5 4 GB RAM istiyor. Ondan GTA 5 öneriyorum. Yani tabii ki 8 RAM ile oynarsınız ancak tüm RAM'leri kullanır.

Yani 8 GB RAM biraz az. Forza'ya göre. GTA 5 4 GB RAM istiyor. Ondan GTA 5 öneriyorum. Yani tabii ki 8 RAM ile oynarsınız ancak tüm RAM'leri kullanır.

Bir de ben Windows 11 kullandığım için pek keyif vermeyebilir haklısınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…