Çözüldü Forza Horizon 5'de klavye ve gamepad aynı anda çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mamre

Hectopat
Arkadaşlar gamepadimle X360CE ve xoutput kullansam da hiçbir şekilde Forza 5 oynayamıyorum. Gamepadden bir şeye tıklıyorum gamepad kontrolüne geçiyor. Ama elimi gamepadden çekince klavyeye geçiyor. Arada da tıklamıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Klavye ile keyifli olmuyor. Gamepadim Philips dandik bir gamepad.

Çözüm
Çözümü buldum. Yardım eden herkese teşekkürler. Aynı hatayı yaşayanlar için link bırakıyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu ana kadar oynadığım oyunlar arasında evet. Çoğu gamepad gerektiren oyunu sıkıntısız şekilde çalıştırdım.

Yüksek ihtimal FH 5'de bug var. Benim de Xbox 360 konsolumda bazen sol analoğu algılamıyordu. Bunu sadece FH 5'de yapıyordu. Microsoft'a falan mail attım. Oyunu sil yükle yaptım düzeldi. Oyunu silip tekrar yükleyin, belki oyun dosyalarında sorun vardır. Bir de scp tool kit adlı bir program var. Bu program PS3 PS4 kollarını PC'ye bağlamaya yarıyor. Bu programı bir deneyin. Eğer konsolu algılarsa sorun yüksek ihtimal çözülür. YouTube'da yapma aşamaları var. Takıldığınız bir yer olursa buradan ben yardım ederim. Uzun zaman kullandım bu programı PS3 kolu ile hiç sorun yaşamadım.

Yüksek ihtimal FH 5'de bug var. Benim de Xbox 360 konsolumda bazen sol analoğu algılamıyordu. Bunu sadece FH 5'de yapıyordu. Microsoft'a falan mail attım. Oyunu sil yükle yaptım düzeldi. Oyunu silip tekrar yükleyin, belki oyun dosyalarında sorun vardır. Bir de scp tool kit adlı bir program var. Bu program PS3 PS4 kollarını PC'ye bağlamaya yarıyor. Bu programı bir deneyin. Eğer konsolu algılarsa sorun yüksek ihtimal çözülür. YouTube'da yapma aşamaları var. Takıldığınız bir yer olursa buradan ben yardım ederim. Uzun zaman kullandım bu programı PS3 kolu ile hiç sorun yaşamadım.
Hocam benimki dualshock değil ama. Bir sıkıntı çıkar mı?

Çözümü buldum. Yardım eden herkese teşekkürler. Aynı hatayı yaşayanlar için link bırakıyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı