Forza Horizon 5'te anlamsız hile banı

wyusuf58w

Hectopat
Xbox Game Pass alıp Forza Horizon 5 indirdim. Biraz oynadım. Oyun içi mesaj bölümüne yasaklama uyarısı diye bir mesaj geldi. Oynamaya devam ettim ve hile/istenmeyen modifiye ban diye bir mesaj daha geldi. Forza ban sorgulamadan baktığımda istemcinin yanında hile yazılımı çalıştırmaktan bir 1 uyarı ve 1 ban gözüküyor, 03.09.2023'e kadar ban atmış oyun. PC'yı arkadaşımdan ödünç aldım. Bir süre bende kalacak ve içinde Forza Horizon 5 hazır yüklüydü fakat crackmiş. Oynamadan silip Game Pass'dan aldım. Bu crack oyunun save dosyasını filan mı görüp ban atmıştır yoksa farklı bir durum mu var ban için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınız crackli oyunu oynadıysan, ya IP'niz ya anakartınız ban listesine alınmış olabilir.
Öyle olsa oyunun hiç açılmaması ya da hemen uyarıyı vermesi gerekmez mi ? Uzun bir süre oynadıktan sonra bu uyarı geldi tekrarlanması durumunda ban yiyeceğime dair aradan birkaç gün geçti ve biraz önce oyunu oynarken bir mesaj bildirimi geldi açtığımda bu 5 günlük ban geldi. Bu crack oyunun kalıntılarını nasıl temizleriz crack multiplayer yüklediğini söylemişti bana fakat ben crack oyun oynamadığım için silip gamepass ile yükledim

Öyle olsa oyunun hiç açılmaması ya da hemen uyarıyı vermesi gerekmez mi? Uzun bir süre oynadıktan sonra bu uyarı geldi tekrarlanması durumunda ban yiyeceğime dair aradan birkaç gün geçti ve biraz önce oyunu oynarken bir mesaj bildirimi geldi açtığımda bu 5 günlük ban geldi. Bu crack oyunun kalıntılarını nasıl temizleriz crack multiplayer yüklediğini söylemişti bana fakat ben crack oyun oynamadığım için silip Game Pass ile yükledim

Durumu mail ile Xbox teknige bildirin isterseniz, gidişat pek hayra alamet durmuyor :)

Geri
Yukarı