Çözüldü Fotoğraf bükme efekt nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG Strix G18
Intel Core i9 13980HX
Nvidia GeForce RTX 4070
16GB DDR5 4800MHz RAM
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar selamlar, aşağıda linkini bıraktığım videonun sonundaki fotoğraflardaki efekt nasıl yapılıyor? Hangi mobil uygulama ile yapabilirim ve müzik ekleyip video haline getirebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Arkadaşlar selamlar, aşağıda linkini bıraktığım videonun sonundaki fotoğraflardaki efekt nasıl yapılıyor? Hangi mobil uygulama ile yapabilirim ve müzik ekleyip video haline getirebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
CapCut uygulamasından yapabilirsiniz, hangi efekt olduğunu unuttum ama 2-3 dakika kurcalayarak bulabilirsiniz.

CapCut uygulamasından yapabilirsiniz, hangi efekt olduğunu unuttum ama 2-3 dakika kurcalayarak bulabilirsiniz.

Çözüm
İkinize de teşekkür ederim, buldum CapCut üzerinden 3D yakınlaştırma efekti ile yapılıyormuş.
İlk olarak Photoshop'da yapacağın fotoyu editlemen gerek sonra ise After Effects veya capcut.
Dergi kapağı tasarımından çok sadece bükülme efekti lazımdı, teşekkürler.

Nasıl yapıldığını merak eden arkadaşlar için, bu videoda güzelce gösterilmiş:

Geri
Yukarı