Fotoğraflar uygulaması fotoğrafları açmıyor

Dimon

Centipat
Yer
Moskova
RAM
Samsung M471A1K43CB1-CTD 16 GB 2666 MHz DDR4
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 EVO Plus 500 GB NVMe M.2 SSD
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1650
İşlemci
Intel Core i7-9750H
Öncelikle herkese merhaba, bugün telefonumdan bilgisayarıma Bluetooth ile birkaç tane fotoğraf gönderdim ve bu fotoğrafları bilgisayarımda açmak istediğimde bir sorunla karşılaştım. Fotoğrafları açmayı denediğim zaman Fotoğraflar uygulaması açılıyor ama ekrana hiçbir şekilde fotoğraf gelmiyor ve uygulama donup kalıyor, bazen ise fotoğrafı açıyor ama fotoğraf ekrana geldiği an uygulama donup kalıyor ve hiçbir şekilde tepki vermiyor, bazen de uygulama açılıyor ve ortada yükleme simgesi çıkıyor ama fotoğrafı hiçbir şekilde yüklemiyor ve o şekilde kalıyor fakat bu tüm fotoğraflarda olmuyor, bazı fotoğrafları düzgün bir şekilde açarken bugün gönderdiğim fotoğrafları hiçbir şekilde açmıyor. Bu sorunu çözmek için ilk olarak Fotoğraflar uygulamasını güncellemeyi denedim ama işe yaramadı, daha sonra ekran kartı sürücüsünü güncelleyip tekrar denedim ama yine işe yaramadı, sonrasında CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow yazdım ve tarama tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım fakat yine işe yaramadı, daha sonra Ayarlar'a girdim oradan Yüklü uygulamalar'a girdim oradan Fotoğraflar uygulamasını buldum ve Gelişmiş seçenekler'e girdim ve oradan ilk önce Fotoğraflar uygulamasını onarmayı denedim fakat işe yaramadı daha sonra son olarak belki işe yarar diye Fotoğraflar uygulamasını sıfırlamayı denedim ama yine işe yaramadı. Kısacası bildiğim tüm yöntemleri denedim ama hiçbirisi işe yaramadı, fotoğraflar hâlâ daha açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
(NOT: Açmaya çalıştığım fotoğraflar. JPG formatında ve telefonumda sorunsuz bir şekilde açılıyor.)
(NOT 2: Windows 11 22H2 sürümünü kullanıyorum ve tüm güncellemeler yüklü.)
Yaşadığım soruna dair ekran görüntüsü:

Screenshot_124.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı