Fotograflarda yüzümün farkli cikmasi

ilker.uludaq

Hectopat
Yer
Eskişehir/Bolu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aynada gördüğüm ile fotografta çıkan çok farklı ve fotograflarda yuzumun bir tarafı kaymış gibi çıkıyor. Bunu denemek için telefonun on kamerasından ilk baş normal sonra ters dondurerek kaydet secenegini isaretleyerek ayni pozu verdim ve ters dondurerek cektigim cidden gordugum gibi duzgun cikti ama telefon normal cektiginde yüzüm bozuluyor şimdi aklımda iki soru var
1- İnsanlarin disaridan gördüğü telefonun cektigi gibi mi yani yuzum kayik mi gozukuyorum?
2- Telefon bunu cekerken mi bozuyor?

Eki Görüntüle 245669

Son düzenleyen: Moderatör:
Mercekten kaynaklanıyor. Optik zoom'a sahip kamera ile çekilirsen; göründüğün gibi görünürsün.

Geniş açı, telefonda böyle çeker.
1.JPG

Dar açı.
2.JPG

Bende Iphone 6 kullanıcısıyım. Telefonun ön kamerası fotoğrafları döndürüyor malesef. Bana da kayık gibi geliyor o yüzden instagram hikaye bölümünden çekiyorum ve kaydediyorum.

Kamera ayarlarında "Ayna modu" yazar çoğunlukla onu aktif ediniz. Resimleriniz sizin kendinizi aynada gördüğünüz gibi çıkar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı