Fotoğrafları PS2 filtresine çeviren yapay zeka

Makaleler
10
Daha fazla  

Buradaki aracı denemek istiyorum. Normalde replicate üzerinden kullanımı ücretli. Fakat localde çalıştırılabiliyormuş sanırım ücretsiz olarak. Ne yaptıysam da beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

GitHub hesabım ile giriş yapıp set up billing yerinden g pay seçtim. Ödeme olarak 0 dolar aldı. Örnek bir resimle denediğimde çalıştı.

Hocam 1 cent çekmiş denemeyin.

Github hesabım ile giriş yapıp ödeme yerinden G Pay seçtim. Ödeme olarak 0 dolar aldı. Örnek bir resimle denediğimde çalıştı.
Eki Görüntüle 2148426

Garip, açıklamasında saniye başına 0,75 sent gibi bir şeyler yazıyor. Örnek bir fotoğrafta video game seçip, prompt olarak şunu girer misiniz:

pixelated glitchart of close-up of (subject}, ps1 playstation psx gamecube game radioactive dreams screencapture, bryce 3d

Bayağı iyi bir hale getiriyor resmi, PS1, PS2 oyunundan fırlamış gibi. Denemek istiyordum bunu. Bir türlü bilgisayarımda Python ile çalıştırmayı beceremedim.

Hocam 1 cent çekmiş denemeyin
Eki Görüntüle 2148428

Kaç saniye sürdü fotoğrafı yapması?

Yaklaşık 5 saniye civarı sürdü ve 0.01 cent ödeme alacak olarak gösteriyor sanırım. Dediğiniz prompt ise işe yaramadı.

Yaklaşık 5 saniye civarı sürdü ve 0.01 cent ödeme alacak olarak gösteriyor sanırım. Dediğiniz prompt ise işe yaramadı.

Denesem mi bilemedim ya, bir anda 5-10 dolar çeker diye çekiniyorum. Peki ya localde çalıştırmak konusunda bir bilginiz var mı? Kendi bilgisayarınızda Node, Python ile çalıştırınca para kesmiyor sanırım.

Hocam ödemeyi nasıl alıyor vs. bilgim yok. G Pay'e Papara hesabımdaki kart kayıtlı ancak hesabımdan para çekimi de olmamış. Şimdi ödeme yöntemini sildim para çekmesin diye ne olacak bakalım.

Maalesef localde nasıl çalışır bilmiyorum.

@Adrastos hocam hesabı sildiler ödeme alamadıkları için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…