Fotoğraftaki iPad kaçıncı nesil ve kaç TL?

SamsunlUBarıŞ

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamün aleyküm, elime bedavadan bir tane iPad geçti fakat hiç açmadım şarjı yok herhalde buna bir tane şarj aleti almam lazım önerebileceğiniz bir şarj aleti var mıdır? Atabilirseniz sevinirim ve bu iPad kaçıncı nesil bir sıkıntısı vs. varsa yaptırıp satmayı planlıyorum şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-09-30 at 13.56.55 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-09-30 at 13.56.55 (1).jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 85
  • Adsız tasarım.png
    Adsız tasarım.png
    331,5 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle selamün aleyküm, elime bedavadan bir tane iPad geçti fakat hiç açmadım şarjı yok herhalde buna bir tane şarj aleti almam lazım önerebileceğiniz bir şarj aleti var mıdır? Atabilirseniz sevinirim ve bu iPad kaçıncı nesil bir sıkıntısı vs. varsa yaptırıp satmayı planlıyorum şimdiden teşekkürler.
Tabletin arkasına bakın. Aşağılarda "Model: A" ile başlayan bir yer olmalı.
Orada tam olarak ne yazıyor? Ona göre iPad'in modeli bulunabilir. Diğer detaylara gerek yok.

Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm, elime bedavadan bir tane iPad geçti fakat hiç açmadım şarjı yok herhalde buna bir tane şarj aleti almam lazım önerebileceğiniz bir şarj aleti var mıdır? Atabilirseniz sevinirim ve bu iPad kaçıncı nesil bir sıkıntısı vs. varsa yaptırıp satmayı planlıyorum şimdiden teşekkürler.

Arka kamerada flash yok ama ön tarafta normal Home butonumu var yoksa parmak izi okuyuculu mu?

Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm, elime bedavadan bir tane iPad geçti fakat hiç açmadım şarjı yok herhalde buna bir tane şarj aleti almam lazım önerebileceğiniz bir şarj aleti var mıdır? Atabilirseniz sevinirim ve bu iPad kaçıncı nesil bir sıkıntısı vs. varsa yaptırıp satmayı planlıyorum şimdiden teşekkürler.

iPad mini 1.nesil

Direkt söylemenize şaşırdım.

Sene 2014 o zamanlar orta okulun sonlarına yaklaşıyordum bundan çok istedim ama paramız yetmiyordu hep hayalim olmuştu o zamanlar PUBG mobilde yoktu oynadığım en iyi oyun temple run veya angry bird idi ama alsam oynamak istediğim oyun modern combat 5'di ve bu tablet onu açabilecek potansiyeldeydi şimdi ise güzel bir Samsung var tabetimi alalı 4 5 ay oldu sıfır.
😇

Geri
Yukarı