Fox TV kapanır mı?

Böyle saçma kanalların kapanması lazım bence.
Yüksek bilgi birikimin ve müthiş eğitim kariyerinle, saçmalığını bana da açıklar mısın ? ( Mizah amaçlı değildi ise )

Yüksek bilgi birikimin ve müthiş eğitim kariyerinle
Arkadasin egitim seviyesinin ust duzey oldugundan suphemiz yok zaten. Hatta hukumeti savunan veya muhalefeti elestiren herkes icin gecerli bir durum bu. Hepsinin egitimsiz olmasi tesaduf degildir herhalde degil mi?

Seni şu forumda 1 gün daha barındırılarsa yazıklar olsun. Burayı da aktroller basmış.
Maalesef barınacak, bir eleştiri olarak kabul ederler umarım, technopat yönetimi saçma sapan şeylere ban atıyor, hakaret olmayanı bile yerine göre hakaret sayıyor, o yüzden ban yiyeceğini sanmam. He bence ban yemesin, fikrini, gerçekliğe dayandırarak belirttiği ve eleştirilerini bu şekil yaptığı sürece.

%35 ihtimal veriyorum.

Sevdiğim bir kanal değil fakat muhalif kanal kalmadığı, hepsini kapattıkları yada satın aldıkları için kapanmaması düşüncesindeyim.

Evet kapanır. Birazdan kapatıyorum hemen. Kapanmaz diyen arkadaşlar ne yaşıyor acaba? Şimdi kapatıyorum bekle.

Ne oluyor la bir soru sorduk cingar çıkmış.
Technopat böyledir. Bir sağcı bir solcu sıkı kitle var, ne zaman siyaset olsa ekonomist amcalar gibi koşturup konunun altına üstüne getiriyorlar. Konuda o kadar boş mesaj var ki...

Aslında konuda Siyasette yok

Taraflı ne kadar kanal varsa kapatılmalı, objektif olamıyorsan yapma haber.

Fox TV, Atv, A Haber, Halk TV... Bunların hepsi kapatılmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…