Çözüldü Foxconn G31 MX-K Bios Nasıl Güncellenir ?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok fazla bir darboğaz oluşucağını sanmıyorum, BİOS'un şuanki sürümü nedir ? Eğer güncel değilse güncellenmeli.

Rapor oluşturuldu, peki şimdi ne yapıcağım dosya.co 'ya upload ediyorum.
Ne yapacağın verdiği rehberde yazılı. Upload edip paylaşacaksın. Ancak paylaşmana gerek yok. Diğer kişilerin dediği gibi maalesef değil. O ekran kartı o pc'ye olmaz. Ekran kartı yerine ilk işiniz yeni sisteme geçmek olmalı.

Ne yapacağın verdiği rehberde yazılı. Upload edip paylaşacaksın. Ancak paylaşmana gerek yok. Diğer kişilerin dediği gibi maalesef değil. O ekran kartı o pc'ye olmaz. Ekran kartı yerine ilk işiniz yeni sisteme geçmek olmalı.
O pc'ye olmaz derken ne olarak söylediniz ? Onu anlamadım yani, yeni bir sisteme gerek yok yani şuan HD 5450 ekran kartını kullanıyorum ve en azından bazı oyunları düşük ayar olsa bile oynamak istiyorum. Yani ben oyunun oynanışından zevk almak istiyorum. HD 5450 ekran kartı ise dediklerimi hiç başaramayan bir kart, o yüzden klasik bir kart almak istiyorum. Bunun gibi R7 240.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kelime gayet açık. Kelimeyi tam okursan anlayacaksın.
Şuan çok yoğunum o kadar yazı yazdım beni uğraştırmayın ! Burada saçma sapan trip atıp durmayın, yardım almak için geldim buraya. Cevaplayın da gideyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan çok yoğunum o kadar yazı yazdım beni uğraştırmayın ! Burada saçma sapan trip atıp durmayın, yardım almak için geldim buraya. Cevaplayın da gideyim.
İlk olarak Türkçe'yi iyi öğrenip yazdıklarımı iyi okuyun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı