Foxconn G31MV BIOS Güncelleme

Windows 7 64 bit de live update programını kullarak güncellediğimi sanıyorum. Anakartın sayfasında win7 64 bit desteği olduğuna göre mutlak çalışacaktır.

Arkadaşlar E8500 CPU aldım ama BIOS'umu güncelleyemediğim için kullanamıyorum. Gerçekten bilen anlatabilir mi? ASUS P5GT41T-MLX anakart aldım hemen güncelledim çok basit ama FOX LIVE UPTADE adlı programda "Invalid Windows licence in BIOS cannot update" gibi bir hata alıyorum. Flash bellekten BIOS'tan nasıl güncelleyeceğim? İşlemciyi kullanamıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

@Recep Baltaş bey cahilliğime verin yalnız o forumdaki linkten o resimlerdeki gibi bir program indiremedim. Ordan indirdiğim bir programla bişey açıyor ama yarım saniye falan onu gerçekten açsa çözecem. Eğer BİOSU güncelleyemezsem, BIOS güncellemek için 50 lira vermek zorunda kalıcam. Yardımcı olursanız o 50 liranın üstüne bi 30 40 daha koyup quad serisinden işlemci alacağım. İlginizden dolayı ayriyeten çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı