Çözüldü Foxconn G31MVP G31MXP anakartta BIOS güncelleme nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkeTB

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Home
Rx 460 Overclock 2 GB
E3 1275 V2
Asus H61m-Pro
16 GB 1866 MHz
Windows 64 Bit olmasına rağmen RAM 3.25 GB olarak gözüküyor, bu anakart sorunlu diye biliyorum. Güncelleme gerekiyorsa nasıl yapılır ve nereden indirmeliyim?

Technopat'da çok konu var böyle ama güncelleme siteleri çalışmıyor.

Bir tane site buldum.

Çözüm
Hocam yine de kurulumu anlatabilir misiniz?
Çok basit bir işlem fakat biraz riskli. Elektrik kesilirse veya herhangi bir şekilde bilgisayar güncelleme sırasında kapanırsa sıkıntı çıkarır. Benim kullandığım zamanlarda izlediğim videoyu paylaşıyorum siz de yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
BIOS güncellemesi sonrası RAM olayı düzeliyor. Sizin attığınız dosya da olabilir ek olarak benim attığım da aynı. BIOS güncellemeyi biliyorsunuz diye tahmin ediyorum.

BIOS güncellemesi sonrası RAM olayı düzeliyor. Sizin attığınız dosya da olabilir ek olarak benim attığım da aynı. BIOS güncellemeyi biliyorsunuz diye tahmin ediyorum.

Çok basit bir işlem fakat biraz riskli. Elektrik kesilirse veya herhangi bir şekilde bilgisayar güncelleme sırasında kapanırsa sıkıntı çıkarır. Benim kullandığım zamanlarda izlediğim videoyu paylaşıyorum siz de yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Hocam oldu çok teşekkür ederim eğer ciddi bir sorun değilse hız 5354 diye gösteriyor ama RAM 4 GB oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı