Foxconn G31MXP ile R7 250 Uyumu

Hocam kesin çalışır değilmi ekran kartı anakart üzerinde GDDR5 olanını alacağım.
Şimdi bende G31 yonga setli asus anakart var, 2009'da alındı. R7 240 sorunsuz çalışıyor, yonga seti olarak sıkıntı çıkacağını sanmam ama sonuçta eski bir sistem olduğu için yüzde yüz garanti kimse veremez.
Şöyle yapabilirsin benim gibi, alacağın yere götür kasayı, ben bu kartı alacağım ama çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum, deneme yapabilir miyiz de.
Vatan bilgisayar mall of istanbul şubesinde böyle yapmıştım ben, denedik, çalıştı bende aldım parayı verip.
En garanti yol bu.

Şimdi bende G31 yonga setli asus anakart var, 2009'da alındı. R7 240 sorunsuz çalışıyor, yonga seti olarak sıkıntı çıkacağını sanmam ama sonuçta eski bir sistem olduğu için yüzde yüz garanti kimse veremez.
Şöyle yapabilirsin benim gibi, alacağın yere götür kasayı, ben bu kartı alacağım ama çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum, deneme yapabilir miyiz de.
Vatan bilgisayar mall of istanbul şubesinde böyle yapmıştım ben, denedik, çalıştı bende aldım parayı verip.
En garanti yol bu.
Mantıklı nasıl olsa arabada var gideriz bana en yakın şube Bahçelievler orada var gözüküyor gider denetiriz. Performans konusuna gelirsek CS:GO, LoL ve ETS2 oyunlarında 60-90 arası fps verse yeter.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı