Çözüldü Foxconn G41MXE Anakart RAM Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Caglar Atay

Hectopat
Anakartım Foxconn G41MXE. Üstünde 2GB DDR3 1333 Mhz'lık RAM vardı. Aynı özelliklere bakarak 4 GB DDR3 1333 Mhz'lik RAM aldım ve taktım. Siyah ekran görüntüsü veriyor, ne klavye ne de mause ışıkları yanıp sönüyor. Çıkarıp 2'lik RAM taktığımda görüntü var. Arkadaşlarım BIOS güncelleyince düzelebilir dediler. BIOS güncellemeyi nasıl yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
benim anakartım foxcoon g41mxe ayrıyeten anakartın üzerinde n15235 yazıyor.sistemin özellikleri işlemci İNTEL Q8400 Ekran kartı amd readon 4650 hd 2 adet 2 gb var.ama GSKILL 4GB Value DDR3 1333MHz CL9 PC3 Tek Modül Ram aldım taktım çalışmadı.siyah ekran geldi.şimdi bios güncellemesi ile rami bilgisayar görebilirmi.ve linkteki driver heralde eski baktımda yeni link atabilirmisiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı