Foxconn G41MXE Ekran Gelmiyor

sonicnix

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bugün Foxconn G41MXE model anakartımın BIOS'nu güncelleyecektim. Maalesef ki ayıptır söylemesi öküz gibi G41MX diye bir kartın BIOS'nu yükledim. E hayliyle ekran gelmedi. Ne yapabilirim?

Not: Bilgisayarın ön USB portları beyaz olduğu için ekran gelmese bile takılan aygıtı algılayabiliyor. Birine klavye, diğerine USB'yi bağlayabiliyorum.

Yanıtınız için öncelikle minnettarım. Eeprom nedir, açıklayıcı bir kullanım rehberi var mıdır?

Rica ederim hocam. Eğer tecrübeli değil iseniz yapmanızı tavsiye etmem. Bir bilgisayarcıya gidip yaptırabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rica ederim hocam. Eğer tecrübeli değil iseniz yapmanızı tavsiye etmem. Bir bilgisayarcıya gidip yaptırabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ahh. Maalesef şu anda para harcayacak durumda değilim. Başka bir yöntemi yok mudur bunun?
Tekrardan merhaba. Bugün bahsettiğiniz programlayıcıyı tek parça USB olan modelinden sipariş ettim. Foxconn G41MXE model anakartımın chipsetini uzun arayışlar sonucunda buldum. Bu chipset sökülebilir mi, eğer sökülebiliyorsa çıkartırken nelere dikkat edilmeli ve nasıl çıkartılmalı? Bu sorum hakkında bildiğiniz makale, video vb. açıklayıcı şeyler varsa bu mesajıma yanıt olarak atarsanız çok mutlu olurum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı