Foxconn G41mxe ve GT 710 uyumlu mu?

@Yusuf6376 Hocam işlemci değişirse anakartta değişecek, ram de değişecek. Ramleri DDR2. Tahminen güç kaynağı da düşüktür. Yani bildiğiniz komple sistem değişecek. Böyle bir imkanınız varsa komple değiştirin zaten. Ucuz yolla biraz yükseltmek istiyorum diyorsanız eğer;

HD 5770, HD 5830 gibi olabilir mesela. İşlemcin bir tık aşağıda kalacak ama GT710 almaktan cok daha iyidir.
Anladım, tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Yok hocam değişmeyecek. Anakartı 775pin. Alacak bir tane Quad serisi oh mis. O zaman darboğaz falan kalmaz. Bu arada Quad serisi 4 çekirdek 4 izlek. Yani performansı Core 2 Duo'lara göre bayağı fazla.
Evet öyle birşey de yapabilir. Ben bütçesinin çok az olduğunu düşünerek hareket ediyorum o yüzden.

Soru cümlesinde -mi / -mı eki ayrı yazılır mesajınızı (..) üzerinden düzenliyin aksi takdirde size 1 saatlik ceza verirler.

Cümlenize nokta koymayı unutmayın.

Cevaptan sonra virgül kullanın.
Örnek: Evet, taktım.

Anladım, teşekkür ederim daha çok yeniyim de kuralları tam bilmiyorum uyarınız için teşekkürler :)
Evet öyle bir şey de yapabilir. Ben bütçesinin çok az olduğunu düşünerek hareket ediyorum o yüzden.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. :)

Anladım, teşekkür ederim daha çok yeniyim de kuralları tam bilmiyorum uyarınız için teşekkürler :)

Kısaca:

1-Cümle sonuna nokta koyun.
2-Cevaptan sonra virgül ekleyin,
Örnek: Elma, armut ( aynı anlam kullanımı) Evet, satın aldım. (Cevap anlamı).
3-Nokta işaretinden sonra büyük yazın.
4-Soru eki olarak kullanılan -mı / - mi ayrı yazılır.
5- -de / -da eki bitişik veya ayrı yazıldığını anlamıyorsanız cümleden çıkarın anlam bozulmuyorsa ayrı yazın.
6-Mesaj atmadan önce mutlaka düzenleme aracını kullanın.

Ayrıca, sosyal kurallarını okuyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı