Foxit Reader güvenli mi?

Merhabalar, PDF dosyalarımı güvenli bir şekilde açmak için bu program güvenli mi? Adobe Acrobat fazla yer kaplıyor ve çok ağır çalışıyor. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Foxit ben de kullanıdm uzun süre. Sonra saçma bir hata oldu, Foxit'in penceresini kaybettim, geri de getiremedim. O zamandan beridir Windows'ta Okular isimli PDF göstericiyi kullanıyorum. Eğer PDF dosyalarını sadece düz bir şekilde okuyorsanız, bulut işlemler yapmıyorsanız Okular da sizin işinizi görecektir, kaplandığı alan da çok yüksek değil sanırım.

Foxit ben de kullanıdm uzun süre. Sonra saçma bir hata oldu, Foxit'in penceresini kaybettim, geri de getiremedim. O zamandan beridir Windows'ta Okular isimli PDF göstericiyi kullanıyorum. Eğer PDF dosyalarını sadece düz bir şekilde okuyorsanız, bulut işlemler yapmıyorsanız Okular da sizin işinizi görecektir, kaplandığı alan da çok yüksek değil sanırım.
Bende Okular kullanıcısıyım, gayet basit ama sadece Microsoft Store'da var, Windows için.

Ben foxit Phantom kullanıyorum bence Adobe'den daha iyi bir program uzun zamandır kullanıyorum gayet güvenli.

Fakat kendi sitesinden indirdiğim setup dosyasını açmaya çalışırken Windows Defender istenmeyecek uygulama bulundu uyarısı yapıyor.
Gayet güvenlidir.

Fakat kendi sitesinden indirdiğim setup dosyasını açmaya çalışırken Windows Defender istenmeyecek uygulama bulundu uyarısı yapıyor.

Windows Defender bende de öyle demişti ama gayet güvenli sıkıntı yok.

Defender'mı ???, O dediğiniz istemeyen uygulama PUP'tur. Hepsi zararlı değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı