FPS oyunları için 2000 TL monitör tavsiyesi

xylm

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Halihazırda XL2411P monitör var. Daha üst bir model bakıyorum. Tavsiyeleriniz nedir?

Halihazırda olan monitörünü kullanıyorum ne gibi bi sorun yaşadınki bunu değiştirmeyi düşünüyosun ben çok memnunum

Teknik olarak beklentileriniz nedir? Örneğin kaç HZ olmalı? Tepkime süresi vs?

Şu anki monitöründe seni rahatsız eden bir şey mi var yetersiz bulduğun yönünü söyle ki daha rahat yardımcı olunsun

Akıcılık için en az 144 Hz, 1Ms tepki süreli, minimum ghost ve bulanıklık için TN panelli olmalıdır.

Bence gayet ideal bir monitör. Fiyatı da malum. Niye bir üst modeli almak istiyorsunuz ki? Bence beklentileri fazlasıyla karşılayan cinsten.

Şu anki monitöründe seni rahatsız eden bir şey mi var yetersiz bulduğun yönünü söyle ki daha rahat yardımcı olunsun
Göremiyorum oyundaki performansım düştü. 60HZ de daha üst seviyede oynuyordum.
Halihazırda olan monitörünü kullanıyorum ne gibi bi sorun yaşadınki bunu değiştirmeyi düşünüyosun ben çok memnunum
Göremiyorum ufacık gördüğüm yerden spray yiyorum.
Teknik olarak beklentileriniz nedir? Örneğin kaç HZ olmalı? Tepkime süresi vs?
Teknik olarak benzeri veya üstü model 144Hz 1MS GSYNC uymlu olabilir ..
Ben göremiyourum.
Göremiyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…