FPS oyunları için GameBooster 2417FF nasıldır?

Bütçe
4000
Hocam öneri için teşekkür ederim, yukarıdaki monitörü atmanızdaki sebep nedir yani fark anlamında vesaire.

Hocam atılan 3 monitör de kağıt üzerinde birebir aynı duruyor fakat marka farkı olduğu için IPS panellerde kronik olan ışık sızması Lenovo ve Dell monitörde çok daha az çıkıyor. Bir sorun yaşarsanız hemen yenisiyle değiştirilecektir. O yüzden Game Booster yerine Lenovo tercih etmenizi öneririm.

Değerli yorumlar için teşekkür ederim, önceden 21 inch LG 75 hertz sistem + monitör önerisi paketten almıştım, bunca zaman Rainbow Six Siege'de bu monitörde ilerleme kaydettim.
Bir fikrim olmadığı için sordum yanlış anlaşılmak istemem. Ben de gamebooster görünce bir ? oldum ama panel vs dost önerilerinde bu çıktı karşıma onlara atınca öneri anlamıda direk al dediler sizlerin önerilerini düşüneceğim. Teşekkürler
Bir çöpe 4K verilmez ama Lenovo'ya verilir. Monitör gibi ekipmanlar kendisini kanıtlamış markalardan alınmalı.

Hocam atılan 3 monitör de kağıt üzerinde birebir aynı duruyor fakat marka farkı olduğu için IPS panellerde kronik olan ışık sızması Lenovo ve Dell monitörde çok daha az çıkıyor. Bir sorun yaşarsanız hemen yenisiyle değiştirilecektir. O yüzden Game Booster yerine Lenovo tercih etmenizi öneririm.
Teşekkür ederim yorumun için, şu an daha çok Lenovo modeline kaydı fikrim.

Hocam GameBooster önermem.
Hocam bir soru soracağım 144 hertz base OC ile 165 oluyormuş, bunu ben mi yapıyorum program ile vs yoksa monitör menüsünde vs var mıdır, yani özet kolay yapılabilir mi?

İkisi arasında düşünmeye bile gerek yok pek. Lenovo dünya çapında bir markadır Youtube'da, Reddit'te sayısız yabancı yorum ve inceleme bulursun.

Gamebooster ise yalnızca Türkiye pazarında satılan ve üzerine etiket basılmış Çin malı ürünlerden oluşuyor. Edirne'den öteye varlığını bilen bile yok.

Değerli yorumlar için teşekkür ederim, önceden 21 inch LG 75 Hertz sistem + monitör önerisi paketten almıştım, bunca zaman Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de bu monitörde ilerleme kaydettim.
Bir fikrim olmadığı için sordum yanlış anlaşılmak istemem. Ben de Game Booster görünce bir? Oldum ama panel vs dost önerilerinde bu çıktı karşıma onlara atınca öneri anlamıda direk al dediler sizlerin önerilerini düşüneceğim. Teşekkürler.

Hocam bir soru soracağım 144 Hertz base OC ile 165 oluyormuş, bunu ben mi yapıyorum program ile vs yoksa monitör menüsünde vs var mıdır, yani özet kolay yapılabilir mi?

Hocam Lenovo monitörü ben de kullanıyorum monitör ayar panelinde 165Hz seçeneği var. OC dediği sadece ayarlar kısmından değiştiriyorsunuz.

Değerli yorumlar için teşekkür ederim, bir sorum olacak base olacak 144 Hz imiş, OC ile 165 oluyormuş OC ben mi yapıyorum program ile vs yoksa monitörün menüsünden mi, özet kolay yapılabilir mi? bilgim yok da

Hocam bir soru soracağım 144 hertz base OC ile 165 oluyormuş, bunu ben mi yapıyorum program ile vs yoksa monitör menüsünde vs var mıdır, yani özet kolay yapılabilir mi?
Monitörün ayar mesünde bulunuyor hocam. Program kullanmanıza gerek yok. Benim de Asus 165Hz OC monitörüm var arkadaki ayarlar tuşuyla OC ayarı yaptım.

Geri
Yukarı