FPS Oyunları İçin Mouse Önerisi

Cihatay

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO oynuyorum. Şimdiki kullandığım mouse un sensörü çok kötü. Hızlı döndürdüğümde aim yere iniyor mouse u kullanamıyorum. Çok düşük DPI'da oynamak istiyorum ama olmuyor. Düşük DPI'da sıkıntı çıkarmayacak düzgün dönecek bir mouse arıyorum tutuş şeklim palm orta boyutta bir elim var ve bütçem 150 TL mouse önerir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar CS:GO oynuyorum. Şimdiki kullandığım mouse un sensörü çok kötü. Hızlı döndürdüğümde aim yere iniyor mouse u kullanamıyorum. Çok düşük DPI'da oynamak istiyorum ama olmuyor. Düşük DPI'da sıkıntı çıkarmayacak düzgün dönecek bir mouse arıyorum tutuş şeklim palm orta boyutta bir elim var ve bütçem 150 TL mouse önerir misiniz? Teşekkürler.
Aslında deneme yanılmayla alakalı ama önerim Zowie ya da Sensei ten Sensei ten kesin önerimdir
HyperX Pulsefire Core RGB Fare resmiHyperX Pulsefire Core RGB Fare bunla 2 sene cs oynadım memnunum 150 tl bütçe için ideal

Bu arada mouseyi nasıl tutuyorsunuz ?

Arkadaşlar bende mouse almayı düşünüyorum iki model arasında kaldım. Asus ROG Gladius 2 Origin ya da Razer Deathadder Elite alıcam sizce hangisini almalıyım?
Asus 370 TL

Razer de 350 TL'ye bulunabiliyor.
İkisi de elime oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı