FPS takılmaları SSD kaynaklı olabilir?

berad90

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eskiden kasmayan oyunlar kasıyor, ne yapsam düzelmedi 4 aydır. PSU dengesiz voltaj veriyor dediler değiştim düzelmedi. Anakart bozuktur dediler değiştim düzelmedi. Yani şöyle termal macun temizlik her şeyi yaptım düzelmedi. Bir arkadaşım bana belki SSD'dendir dedi. Bunu nasıl anlayabilirim? Sorunun hangi parçadan oldugunu bilsem ona göre değişim yapacağım ama bilmiyorum.

Sisteminizi, oynadığınız oyunları ve hangi ayarlarda oynadığınızı yazarsanız yardımcı olabiliriz. Ek olarak oyun içi değerlerde önemlidir. (sıcaklık vs.)

Tüm oyunlarda belli oranda performans kaybı var ama asıl oyun Valorant en düşük ayarlarda oynuyorum sıcaklıklar gayet normal.

Sisteminizi, oynadığınız oyunları ve hangi ayarlarda oynadığınızı yazarsanız yardımcı olabiliriz. Ek olarak oyun içi değerlerde önemlidir. (sıcaklık vs.)

Hocam aslında eskiyle birebir her şey aynı ama eskiden ki klip alırken bile kasmıyordu şimdi niye kasıyor anlamak güç DisplayPort'la alakalı olabilir mi HDMI geçsem olabilir mi çunku bir uygulamayla tst yaptım ve monitör de bir hata var diyordu FPS aynı ama eskiden o FPS'te oyun 0 kasmaydı şimdi o FPS'lere düşünce oyun oynanmayacak şekilde kasıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı