FPS yüksek olmasına rağmen aniden oyunlar donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

SulFi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: GA-H67MA-USB3-B3 (gigabyte)
İşlemci: Intel® Core™ i5-3570
Ram: 8 GB
Ekran kartı: MSI Radeon RX 570 Armor 4G
Telefon : Xiomi Redmi Note 10 pro
Meslek
Öğrenci
Mafia 2/ Crysis 2/ CoD 4 Modern Warfare gibi oyunlar oynadım. Bu oyunları ilk oynadığımda aynı PC ile hiçbir şey olmamıştı. Sonra tekrar oynuyayim dedim PC'ye yükledim oyunları teker teker her oyunda da oyuna giriyorum yağ gibi akıyor. Ama bir anda oyun donuyor 2 saniye falan bu neyden kaynaklanabilir? RAM demeyin RAM'ı daha yeni aldım. Sıfır ama 4 GB RAM mı az geliyor? Acaba ya da işlemci mi ısınıyor? İşlemci boşta 45 derece veya 52 falan RAM'da boşta %45 -%50 kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı. Eğer Driver Booster gibi bir program kullanıyorsanız ondan kaynaklanıyor olabilir. Benim bilgisayarımdaki sorunda yanlış driverlar sebep olmuştu çünkü. Temiz bir format çözüm olabilir.

Sadece 4 GB RAM kullanıyorsanız drop yemeniz normaldir.

Aga oyunu eskiden oynadım bir şey olmadı şimdi oyunu açıyorum giriyorum aniden donuyor sonra akıcı bir şekilde devam ediyor sonra geri donuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı