FPV drone kumanda önerisi

DjKedi

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba bu konuda çok bilgim yok birkaç tavsiye ve bilgi almak için açtım konuyu.
Bir tandığım FPV drone kumandası alıp bilgisayarda bu kumanda bile biraz oynayıp daha sonra FPV bir drone almak istiyor ona yardımcı olmak amaçlı bir kumanda önerisine ihtiyacım var. @flayzeraynx dostum dediğim gibi çok anlamıyorum eklemem gereken ne gibi bilgiler var bilmiyorum, arkadaşım iyi bir kumanda istiyor ileride daha profesyonel drone ile birlikte de kullanabilmek için ama bilgisayarda tecrübe kazandıktan sonra orta halli bir drone alacak.

Radiomaster pocket kullanıyorum. Bluetooth u ile bilgisayar tablet üzerinde simulasyonlari da kullanabilirsin. Hatta android telefonlarda da simülasyon var. Ona da kablosuz olarak bağlanabilirsiniz. Gelelim alıcı verici olaylarına elrs transmitter olan m2 versiyonunu tavsiye ederim. Type c ile şarj oluyor ama pillerini ayrı almaniz gerekiyor. Bu arada m1 m2 modlarini degistirebiliyorsunuz.

Teşekkür ederim dostum, fakat ülkemizde bu ürünü alabileceğim güvenilir bir mağaza var mı bakındım biraz bulamadım da.
Bir de bu arkadaşın bütçesi dahilindeymiş, diğerini sahibinden.com da 3500'e gördük bunu alsa nasıl olur? Önerdiğin başka bir ürün de olabilir bu fiyat bandında (6000'e kadar esneyebilir dedi)

Ben aliekspres den kendi mağazasından aldım 40 gün sürdü gelmesi. Kapali kutu sıfır olan modeli düşünebilirsiniz. Aliekspres den de alsanız 3500 e geliyor vergisiyle. Ben alirken satan yoktu.
Elrs m2 modelini alın.

Ben aliekspresden kendi mağazasından aldım 40 gün sürdü gelmesi. Kapali kutu sıfır olan modeli düşünebilirsiniz. Aliekspresden de alsanız 3500'e geliyor vergisiyle. Ben alirken satan yoktu.
Elrs M.2 modelini alın.

Dostum peki üstte attığım diğer ürün hakkında yorumun var mı acaba?

Çok bilgim yok, bence gereksiz pahalı, pili vs nasıl bilmiyorum, pocket dedigim model çantasıyla geliyor, cebinize girecek kadar küçük, gamepad boyutlarında. Attigijiz ürünü kullanan çok vardır ama benim bilgim yok. Kablo ile çoğu simulator de kullanılabiliyor ama kablosuz kullanılıp kullanılmadığını bilmiyorum. Pocket olan modeli kablosuz bilgisayara bağlayıp liftoff gibi simulator lerde kullanabilirsiniz. İçinde 18650 model 2 adet lithium pil kullanılıyor. Cihaz ustundeyken sarj edilebiliyor. Youtube dan ikisini de araştırıp karar verin isterseniz.

Geri
Yukarı