Free Sync açamıyorum

Smyrne

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I5-12400F ROG STRIX RX6750XT 32GB RAM Asus EX-B660M-V5 D4 120MM SIVI SOĞUTMA
Meslek
Sorumluluk Ve Bakım Teknikeri
Selamlar, 144 Hz monitör aldım laptopta kullanıyorum fakat monitörden açtığım halde NVIDIA denetim masasında ekran sekmesi olmadığı için Free Sync'i açamıyorum. Display Port ile bağladım. Monitöre aygıt yöneticisinden baktığımda Intel'e bağlı gözüküyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

1610020954849.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop kullanıyorsanız ve bağırarak G-SYNC uyumlu bir laptopum demiyorsa normal.

Laptop kullanıyorsanız ve bağırarak G-SYNC uyumlu bir laptopum demiyorsa normal.

Laptop yeni nesil daha destekleyip desteklediğini bilmiyorum ekran kartıyla alakalı bir şey değil mi bu 1660 var içinde.

Laptop yeni nesil daha destekleyip desteklediğini bilmiyorum ekran kartıyla alakalı bir şey değil mi bu 1660 var içinde.
Ekran kartıyla alakalı evet ama masaüstünün aksine ekran kartının görüntü çıkışları yok aksi belirtilmediğinde. İşlemcin neyse onun içindeki ekran kartına bağlı bu yüzden açamıyorsun. FreeSync açamadığına göre intel olduğunu varsayıyorum bu durumda destek gelmesini beklemekten başka şansın yok. Gene de 10. nesil i7'lerle birlikte bu optimus anlayışı değişmişti sanki, bilgisayarın en tam olarak?

Ekran kartıyla alakalı evet ama masaüstünün aksine ekran kartının görüntü çıkışları yok aksi belirtilmediğinde. İşlemcin neyse onun içindeki ekran kartına bağlı bu yüzden açamıyorsun. FreeSync açamadığına göre Intel olduğunu varsayıyorum bu durumda destek gelmesini beklemekten başka şansın yok. Gene de 10. nesil i7'lerle birlikte bu optimus anlayışı değişmişti sanki, bilgisayarın en tam olarak?

Excalibur kullanıyorum Intel'e bağlı ekran doğru. i5 9300H var içinde.

Geri
Yukarı