FreeDOS laptoba format atılamıyor ve açılmıyor

.Neo.

Kilopat
Arkadaşım Laptop'unu getirdi. Dediki "biz bununla ne yapabiliriz, ne oynarım?". Bende baktım sistem özelliklerine. Aygıt yöneticisinden ekran kartına bakıyordum ki görüntü bağdaştırıcısında ünlem var. Sürücüsü yoktur dedim. (Intel HD Graphics yazıyor sadece.) sürücüyü otomatik güncelleştir yaptım. Yarım saat bekledik hala aranıyorda kalmıştı. O da aramayı kapattı. Bende dedimki işletim sistemini değiştirelim, 8 yapalım. Tamam dedi. Çıkarttık hard diskini. Taktık benim masaüstüme (ek olarak taktık yani sadece o hard diski takmadık). Taktıktan sonra biçimlendirdim. Ardından çıkarıp geri taktık. FreeDOS'ta olduğundan emin olmak için açtım. Sıkıntı yoktu. Kapattım. Masaüstüme Windows 7 indirmeye başladık (8 demiştim ama çocuğun fazla zamanı yok diye 7 indirmeye karar verdik. Sonuçta bizde kalmayacak çocuk.) her neyse. USB tool programını da indirdik. USB'ye kurmaya başladık. %99'da error verdi. Yeniden başlattık. Yine aynı şey oldu. Farklı USB bellek taktık. Ve yine aynı şey oldu.(Normalde buradan yukarını soracaktım ama sıkıntı olunca..) belki program öyle gösteriyordur dedik ve taktık USB belleği. Bilgisayar'ın Power tuşundaki ışık yandı. Sonra söndü. Ne olduğunu anlamadık. Bidaha denedik. Yine aynı şey. Bir türlü açılmıyor arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı