Çözüldü FreeDOS laptop "yeni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadık" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SolveTax

Kilopat
Aşağıdaki konudan yardım aldım fakat bu sefer disk ekranına gelmeden "An Operating System wasn't found. Press CTRL+Alt+Del" hatası alıyorum.

Sistemde sadece 256 GB SSD bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
MBR/GPT hatasını diskpart ile çözebilirsiniz.

Az önce Windows 10 yükledim diyorsunuz. Şimdi kurulum ekranındasınız. Zamanda ileri geri mi gidiyorsunuz ne yapıyorsunuz?
Bu video rehberi takip ettiğinizde hiçbir sorun kalmamalı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 10 yükledim hocam.
UEFI Boot modu devrede olmalı ve Firts Boot Device da Windows Boot Manager olmalı.

Aldığınız hata Legacy BIOS/CSM hatası.

UEFI Boot modu devrede olmalı ve Firts Boot Device da Windows Boot Manager olmalı.

Aldığınız hata Legacy BIOS/CSM hatası.
Şuan kurulumda disk seçme ekranına gelebildim. Bu sefer "Windows 0 sürücüsünün 1 bölümüne yüklenemiyor." Hatanın devamında "Windows bu diske yüklenemez. Seçilen diskte MBR bölüm tablosu var. EFI sistemlerde, Windows yalnızca GPT disklere yüklenebilir." Hatası alıyorum.

MBR/GPT hatasını diskpart ile çözebilirsiniz.

Az önce Windows 10 yükledim diyorsunuz. Şimdi kurulum ekranındasınız. Zamanda ileri geri mi gidiyorsunuz ne yapıyorsunuz?

Son düzenleme:
Çözüm
USB diske Windows 10 yükledim demek istedim.

Geri
Yukarı